Przejdź do treści
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Aktualności

Oferta na catering jesienno-zimowy

Oferta na catering jesienno-zimowy

Specjalnie na Waszą prośbę przygotowaliśmy dla Was STAŁĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ w tym produkty z naszej wędzarni, ulubione słodkości oraz tradycyjne potrawy którymi możecie się rozkoszować.

  • TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIEŃ: zamówienia przyjmujemy min. 3 dni przed planowaną dostawą

Jesienne menu w MasterDiet

Jesienne menu w MasterDiet

Witamy Was po przerwie urlopowej.

Przygotowaliśmy dla Was od września dużo nowości:

nowe jesienne menu (o którym więcej poniżej)

zaprosimy Was wspólnie z Instytutem ReNew na dni otwarte

na naszych kanałach społecznościowych będą konkursy

przygotowaliśmy dla Was zupełnie nowe możliwości diagnostyczne aby jeszcze lepiej weryfikować Wasze efekty  i jednocześnie skuteczność naszej diety :)

O wszystkim będziemy was informować za pomocą mediów społecznościowych a stałych klientów za pomocą powiadomień SMS.

Kliknij po więcej szczegółów.

Nowość!!! dieta ketogeniczna

Nowość!!! dieta ketogeniczna

Czym jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna (ketogenna) charakteryzuje się zawartością bardzo niewielkiej ilości węglowodanów (5%) i opiera się głównie na źródłach tłuszczu (80%) oraz białka (15%). Tłuszcze pozyskiwane są przede wszystkich z: zdrowych olei tłoczonych na zimno, orzechów, nasion, pestek, awokado oraz ryb. Ta dieta ma na celu zmianę procesów metabolicznych, które przebiegają w naszym organizmie. Głównym źródłem energii organizmu są węglowodany. Gdy ich brakuje, organizm zaczyna szukać innego "paliwa". Są nimi tłuszcze, a konkretnie powstające w procesie rozpadu tłuszczów ciała ketonowe (tzw. ketoza). Przed jej zastosowaniem należy pamiętać, iż ta dieta wiąże się ze zwiększoną pracą nerek i wątroby.

SKLEP FIRMOWY

SKLEP FIRMOWY

Catering Dietetyczny MasterDiet - jeszcze bliżej!!!

Mamy przyjemność poinformować, iż Wasze ulubione dania dietetyczne możecie nabyć w sklepie firmowym zlokalizowanym w Kobylnicy przy ul. Głównej 41A.

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

W ofercie:

Dania śniadaniowe dla dzieci do szkoły (zdrowe jogurty, galaretki, panny cotty)

Śniadania: kanapki, burgery, wrapy.

Dania lunch-owe: sałatki, capresse, carppacio.

Dania obiadowe: dwa dania i dwie zupy do wyboru.

Spiżarnia MasterDiet: nasze zdrowe dania w szklanych słoiczkach i butelkach. 

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą dań do twojego miejsca pracy zadzwoń a nasz kierowca codziennie o określonej godzinie dowiezie nasz asortyment.

Siła cateringu dietetycznego. Po pierwsze – zdrowie!

Siła cateringu dietetycznego. Po pierwsze – zdrowie!

Czy oszczędność czasu i wygoda mogą iść w parze ze zdrowym odżywaniem? Utarło się przekonanie, że w najszybszym zaspokojeniu głodu pomoże nam (jak sama nazwa wskazuje) fast food. Na szczęście istnieje rozwiązanie dla osób, które na równi ze swoim czasem – cenią swoje zdrowie.

Dary polskiego lasu

Dary polskiego lasu

Polacy to naród grzybiarzy. Nasze lasy dostarczają moc różnego rodzaju grzybów, które są źródłem nieskończonych kuchennych inspiracji. I jeszcze ten zapach…

Grzybobranie to niewątpliwie nasz sport narodowy. Kochamy chodzić po lasach, gubić się w jego meandrach i trafiać na miejsca obsypane grzybami, które pozostają rodzinną tajemnicą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ta satysfakcja, kiedy niespodziewanie wpadnie się na szlachetnego borowika albo stadko żółtych kurek, jest trudna do zastąpienia. Dlatego z taką przyjemnością wstajemy o bladym świcie, zakładamy kalosze i wyruszamy w las.

Bobie, do boju!

Bobie, do boju!

Niskokaloryczny, smaczny, zdrowy, prosty w przygotowaniu… Zalet bób ma bez liku. A jakie ma wady? No cóż, na pewno sezon na bób jest zdecydowanie zbyt krótki!

Ziarna bobu dojrzewają w bardzo dużych, zielonych strąkach. Każde z ziaren otulone jest cienką ochronną błonką, która twardnieje wraz ze wzrostem warzywa. I choć na bazarowych straganach bób prawie zawsze jest sprzedawany w postaci samych ziaren, warto dojść do źródła, które zapewni nam dostawy bobu w całych strąkach. Chociaż tak naprawdę nie jest istotne co wybierzemy – ziarna, czy strąki; ważne jest to, aby zajadać się bobem póki trwa na niego sezon!

Dieta na miarę XXI wieku - otyłość!

Dieta na miarę XXI wieku - otyłość!

Człowiek kopie sobie grób nożem i widelcem. W pierwszym artykule z serii „Dieta na miarę XXI wieku”udowodniliśmy, ze w tym złowieszczym stwierdzeniu jest sporo racji. Obecne tempo życia nie sprzyja stosowaniu reguł zdrowej diety. Skutkiem może być otyłość.

Siła cateringu dietetycznego. Po drugie - oszczędność!

Siła cateringu dietetycznego. Po drugie - oszczędność!

Siłownia, uczelnia, zajęcia dodatkowe, praca na dwie zmiany, rozwijanie własnego biznesu, a może doktorat z fizyki kwantowej? Zajęcia i pasje, którym poświęcamy najwięcej czasu, są dla nas najważniejsze. Jednak proza życia wymaga od nas również rzeczy przyziemnych... chociażby takich jak regularne spożywanie posiłków :)