Przejdź do treści
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Aktualności

DNI WOLNE OD PRACY KWIECIEŃ I MAJ

DNI WOLNE OD PRACY KWIECIEŃ I MAJ

W związku z ustawowo wolnymi dniami w kwietniu i w maju poniżej zamieszczamy harmonogram dostaw:

PRZERWA ŚWIĄTECZNA:

18.04 (czwartek) dostawa na 2 dni: tj. na 19.04 (piątek) i 20.04. (sobota)

21.04 (niedziela), 22.04 (poniedziałek)  i 23.04 (wtorek) bez diety

dostawa 23.04 (wtorek) z dietą na 24.04. (środa)

PRZERWA MAJOWA:

30.04. (wtorek) dostawa na 2 dni: tj. 1.05 (środa) i 2.05 (czwartek)

3.05 (piątek), 4.05 (sobota), 5.05  (niedziela) bez diety

5.05 (niedziela) dostawa na 6.05 (poniedziałek).

Dziękujemy za wyrozumiałość

Zespół MasterDiet

Dary polskiego lasu

Dary polskiego lasu

Polacy to naród grzybiarzy. Nasze lasy dostarczają moc różnego rodzaju grzybów, które są źródłem nieskończonych kuchennych inspiracji. I jeszcze ten zapach…

Grzybobranie to niewątpliwie nasz sport narodowy. Kochamy chodzić po lasach, gubić się w jego meandrach i trafiać na miejsca obsypane grzybami, które pozostają rodzinną tajemnicą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ta satysfakcja, kiedy niespodziewanie wpadnie się na szlachetnego borowika albo stadko żółtych kurek, jest trudna do zastąpienia. Dlatego z taką przyjemnością wstajemy o bladym świcie, zakładamy kalosze i wyruszamy w las.

Bobie, do boju!

Bobie, do boju!

Niskokaloryczny, smaczny, zdrowy, prosty w przygotowaniu… Zalet bób ma bez liku. A jakie ma wady? No cóż, na pewno sezon na bób jest zdecydowanie zbyt krótki!

Ziarna bobu dojrzewają w bardzo dużych, zielonych strąkach. Każde z ziaren otulone jest cienką ochronną błonką, która twardnieje wraz ze wzrostem warzywa. I choć na bazarowych straganach bób prawie zawsze jest sprzedawany w postaci samych ziaren, warto dojść do źródła, które zapewni nam dostawy bobu w całych strąkach. Chociaż tak naprawdę nie jest istotne co wybierzemy – ziarna, czy strąki; ważne jest to, aby zajadać się bobem póki trwa na niego sezon!

Dieta na miarę XXI wieku - otyłość!

Dieta na miarę XXI wieku - otyłość!

Człowiek kopie sobie grób nożem i widelcem. W pierwszym artykule z serii „Dieta na miarę XXI wieku”udowodniliśmy, ze w tym złowieszczym stwierdzeniu jest sporo racji. Obecne tempo życia nie sprzyja stosowaniu reguł zdrowej diety. Skutkiem może być otyłość.

Siła cateringu dietetycznego. Po drugie - oszczędność!

Siła cateringu dietetycznego. Po drugie - oszczędność!

Siłownia, uczelnia, zajęcia dodatkowe, praca na dwie zmiany, rozwijanie własnego biznesu, a może doktorat z fizyki kwantowej? Zajęcia i pasje, którym poświęcamy najwięcej czasu, są dla nas najważniejsze. Jednak proza życia wymaga od nas również rzeczy przyziemnych... chociażby takich jak regularne spożywanie posiłków :)

Siła cateringu dietetycznego. Po pierwsze – zdrowie!

Siła cateringu dietetycznego. Po pierwsze – zdrowie!

Czy oszczędność czasu i wygoda mogą iść w parze ze zdrowym odżywaniem? Utarło się przekonanie, że w najszybszym zaspokojeniu głodu pomoże nam (jak sama nazwa wskazuje) fast food. Na szczęście istnieje rozwiązanie dla osób, które na równi ze swoim czasem – cenią swoje zdrowie.

Woda - źródło życia

Woda - źródło życia

Mimo że na świecie nie ma dwóch takich samych osób, a każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby i wymagania, jest jedna rzecz bez której nie przeżyje nikt ani nic. I nie chodzi o miłość. Odpowiedzią jest woda.

Dobra zmiana. Zdrowe zamienniki, część I

Dobra zmiana. Zdrowe zamienniki, część I

W Internecie można znaleźć wiele pomysłów na zmianę nawyków żywieniowych. Jednak większość z nich wymaga dość radykalnych kroków. Na szczęście, zdrowe nawyki żywieniowe można wprowadzać krok po kroku.