Przejdź do treści
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

O nas

DOŚWIADCZENIE I PASJA

Nazywam się Ludwika Dąbrowska, jestem szefem kuchni MasterDiet. Moja przygoda z gotowaniem rozpoczęła się we wczesnym dzieciństwie, jednak z biegiem lat przerodziła się w prawdziwą pasję. Zaczęłam studiować przepisy i oglądać programy kulinarne, które inspirowały mnie do próbowania ich we własnej kuchni. Moja pasja stała się obsesją, dlatego postanowiłam pojechać na kurs do Kurta Schellera, który - miałam nadzieję - ostudzi mój entuzjazm. Stało się wręcz przeciwnie. Postanowiłam spróbować swoich sił w programie MasterChef, gdzie przeżyłam niesamowitą kulinarną przygodę życia! Dodatkowo szkoliłam się u wielu znanych kucharzy.

Prawdziwą obsesją stało się zdrowe odżywianie, dlatego podczas studiów z technologii żywienia zgłębiłam wiedzę na jego temat. W naszej diecie nie znajdziesz produktów przetworzonych, tłuszczów trans, konserwantów, ulepszaczy smaku. Dieta będzie urozmaicona o zdrowe tłuszcze, kwasy Omega 3, niezbędne witaminy, makro- i mikroelementy, których nie powinno zabraknąć w zdrowej diecie.

Zapraszamy do zapoznania się z listą certyfikatów i szkoleń kliknij tutaj

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Nasz catering wykorzystuje produkty o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, bez użycia słodzików, cukrów glukozowo-fruktozowych, tłuszczów trans, produktów przetworzonych, polepszaczy smaków, konserwantów etc. Postaramy się wykluczyć wszystko, co może mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie, a w zamian użyjemy produktów, które mają dobroczynny wpływ na Twój organizm.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Korzystamy ze sprawdzonych lokalnych dostawców, którzy codziennie zaopatrują nas w potrzebne produkty. Wybór dostawcy nie jest przypadkowy, a przy wyborze nie kierujemy się najniższą ceną, tylko najwyższą jakością produktu i jego ekologicznym wytworzeniem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że do Twojego dania nie trafią produkty  nieświeże, po terminie przydatności czy  wątpliwej jakości.
W diecie używamy jedynie 
zdrowych zamienników: sól - sól himalajska, cukier - fiński ksylitol/miód, olej rafinowany - głównie olej kokosowy, do sałatek oleje z  pierwszego  tłoczenia przechowywane w odpowiednich warunkach , nie używamy ryb hodowanych masowo.

Na chwilę obecną całość można podsumować stwierdzeniem, że takie gry jak Demolition Squad http://jednorekibandyta777.net/demolition-squad/ są najprawdopodobniej najbardziej popularnym rodzajem gier hazardowych i dostarczają sporej dawki rozrywki, a przy tym nie wymagają praktycznie żadnych specjalnych umiejętności, czy też wiedzy. Nasze posiłki komponowane są przez doświadczonych specjalistów w zakresie żywienia. 
To oni opracowują całe menu tak, aby poszczególne zestawy dostarczały Ci odpowiednią dobową ilość składników odżywczych i kalorii. Następnie, zgodnie z technologią żywienia i  sztuką kulinarną, będę miała przyjemność przygotować Twoje  posiłki zgodnie z normami zdrowego odżywiania.
Do przygotowania posiłków wykorzystujemy najnowsze technologie: gotowanie konwekcyjno-parowe, szokowe chłodzenie, metoda sous vide, smażenie beztłuszczowe.

Posiłki dostarczamy profesjonalnym samochodem wyposażonym w izotermę z chłodnią gwarantując najwyższą jakość usług.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Indywidualne podejście do  klienta jest naszym priorytetem.  Możesz zamówić  wybraną dietę z szerokiego wachlarza diet: bilans, wegańska, wegetariańska, białkowo-tłuszczowa). Dajemy Ci możliwość modyfikacji wybranej diety tak, aby spełniała Twoje oczekiwania smakowe i zdrowotne.  Z wybranej diety możesz wykluczyć 3 składniki, których w niej nie chcesz. Dodatkowo każdą wybraną dietę możesz zmodyfikować możesz za dopłatą zmodyfikować: wykluczając  laktozę i/lub gluten, zamienić na produkty z niskim indeksem glikemicznym (IG) lub wyłączyć dowolną grupę produktów. Wystarczy wpisać wybrane wykluczenia w uwagi przy składaniu zamówienia.

Jako jedyna firma cateringowa w regionie przygotujemy Twoją indywidualną dietę na podstawie stworzonego menu  przez twojego dietetyka/lekarza lub możesz dostarczyć nam listę nietolerancji/alergii pokarmowych na podstawie których zbudujemy bezpieczny dla Twojego zdrowia jadłospis. 

WYGODA I OSZCZĘDNOŚĆ

Korzystając z cateringu MasterDiet, nie będziesz musiał po pracy kupować produktów, które pozostały na półkach pod koniec dnia, nie będziesz kupować za dużo i nie będziesz tracić czasu po pracy na mozolne przygotowywanie dań. W tym czasie będziesz mógł odpocząć, bez stresu i odczuwalnego głodu zjeść zbilansowane danie.  Na każdy dzień otrzymasz akurat taką ilość jedzenia, jakiej naprawdę potrzebujesz. Dodatkowo zaoszczędzisz czas, który musiałbyś spędzić w kuchni na codziennym przygotowywaniu posiłków i robieniu w pośpiechu zakupów. W zamian za to możesz spędzisz czas tak jak lubisz. 

zdrowie1.pngZDROWIE

Jeżeli zaufacie mi i mojemu zespołowi możecie spokojnie spać 
pozostanie dla Was tylko 30% aby w 100% cieszyć się zdrowiem. 

Naszą misją jest tworzyć najsmaczniejszy i najzdrowszy catering w mieście.