Przejdź do treści
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

5 kroków

Sprawdź, jakie to proste!

To zaledwie pięć kroków, które zapewnią Ci smaczne i zbilansowane posiłki każdego dnia. A Ty dodatkowo zyskasz smukłą sylwetkę i świetne samopoczucie. Nie będziesz już też musiał martwić się zakupami i codziennym gotowaniem.
Od dziś nasz dietetyk, kucharze i dostawcy zadbają o to, żebyś każdego dnia otrzymał pod wskazany przez Ciebie adres pięć posiłków bogatych w składniki odżywcze i mineralne, o dobranej do Twoich potrzeb kaloryczności.

5-krokow1.png

 1. Wybór diety i zamówienie

  To pierwszy, najważniejszy krok, który robisz aby osiągnąć wymarzony cel. Dietę możesz zamówić telefonicznie, mailowo lub korzystając z dostępnego na naszej stronie internetowej formularza. Resztę zrobimy my, abyś bez wysiłku mógł cieszyć się smakiem dostarczanych potraw, witalnością i zaoszczędzonym czasem.
   
 2. Przygotowywanie posiłków
   
  Nasze posiłki to przede wszystkim bezpieczeństwo i wysoka jakość! Przygotowujemy je ze świeżych, sezonowych produktów, od sprawdzonych dostawców. Osobiście postaram się, aby każdy posiłek łączył wymagania smakowe, niezbędne wartości odżywcze oraz najbardziej rygorystyczną dietę w jedną całość. Dzięki przygotowywaniu posiłków z pasją będziesz miał pewność, że Twoja dieta będzie różnorodna i będziesz oczekiwać kolejnego posiłku.
   
 3. Pakowanie i oznaczanie diety
   
  Twoje posiłki będą dostarczane w wygodnych, hermetycznie zamkniętych pojemnikach. Każdy posiłek będzie zawierał etykietę z nazwą produktu, sposobem odgrzania oraz wartościami kalorycznymi diety. Wszystkie posiłki będą zapakowane w estetyczną papierową torbę MasterDiet, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie zabrać ją o każdej porze dnia w dowolne miejsce i cieszyć się swoją dietą tam, gdzie masz na to ochotę.
   
 4. Dostawa w wybrane miejsce

  Posiłki dostarczane są profesjonalnym samochodem wyposażonym w izotermę z chłodnią aby zapewnić najwyższą jakość posiłków. Dostarczamy posiłki na terenie Słupska i w obrębie 30 km ( szczegółowy zasięg) wokoło dostarczane są pomiędzy godziną 16.30 a 21.30. To wszystko w ramach naszej umowy, bez dodatkowych opłat związanych z dowozem. Jeżeli mieszkasz poza naszym zasięgiem indywidualnie omówimy godziny dostarczenia posiłków oraz wycenimy dostawę.
  W przypadku diety VIP termin dostawy i rodzaj posiłku jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb klientów.
   
 5. Gotowe

  Dzięki przekazaniu nam swoich preferencji dotyczących diety oraz oczekiwań wspólnie osiągniemy cel obrany przez Ciebie. Dzięki naszemu cateringowi będziesz miał pewności, że dostarczasz swojemu organizmowi niezbędne wartości odżywcze.
  Już dzisiaj gratulujemy Ci zmiany w spojrzeniu na zdrowe odżywianie!

Do zobaczenia :)
Ludwika Dąbrowska