Przejdź do treści
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Diety

BILANS BOX

Dieta zbilansowana pomoże Ci zadbać o zdrowie i osiągnąć doskonałe samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę zgodnie z zapotrzebowaniem energetycznym. Posiłki są zbilansowane i pełnowartościowe. Dzięki temu dostarczają Twojemu organizmowi niezbędne składniki pokarmowe, witaminy, mikro- i makroelementy w prawidłowych proporcjach.

Dostępne diety: 1000 kcal, 1200 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

POLECAMY DLA:

Osób, które są na diecie i chcą zadbać o zgrabną sylwetkę, pozbyć się niedoskonałości ciała przy minimalnej aktywności fizycznej. Mają świadomość zdrowego odżywiania i chcą zrobić coś pozytywnego dla swojego ciała, podnosząc jego funkcjonalność . Zalecana wizyta u dietetyka w celu dopasowania diety.


dr.Dąbrowska BOX

BOX DR EWY DĄBROWSKIEJ

Dieta według zasad ponadczasowej kuracji żywieniowej stworzonej przez dr Ewę Dąbrowską z Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiłki w całości opierają się na warzywach i owocach – całkowicie eliminuje się takie produkty jak pieczywo, mięso, oleje, czy kasze. To dieta, która oczyszcza, dostarcza enzymów, mikroelementów oraz witamin, dodatkowo korzystniej alkalizując i odtruwając. Opiera się na wierze w samoleczące mechanizmy ludzkiego organizmu, które wymagają naszego wsparcia, aby przywrócić równowagę przemian i zdrowie.

Więcej informacji na temat diety dr Ewy Dąbrowskiej: 

Dostępne diety: do 800 kcal

POLECAMY DLA:

Osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz wyrzucić z jadłospisu produkty wysoko przetwarzane. Jest to dieta ogólnowzmacniająca, oczyszczająca z toksyn, poprawiająca kondycję fizyczną oraz psychiczną. Ma charakter leczniczej głodówki, dlatego przed jej rozpoczęciem niezbędna jest wizyta u naszego dietetyka.


FAT BOX

FAT BOX
Ta dieta to podstawa w budowie odpowiedniej muskulatury. Potrzebna jest duża ilość zbilansowanego paliwa do budowy mięśni. Specjalnie dla Ciebie  stworzymy zestaw dań, tak aby nie była ona monotonna i jednolita. Dieta będzie dostosowana do indywidualnych treningów (dni treningowe i bez treningu ) oraz do zapotrzebowania kalorycznego.  Dodatkowo do diety dodawać będziemy produkty, które świetnie wspomagają prawidłową pracę organizmu podczas wysiłku. Dieta ma odpowiednio zbilansowane białka, węglowodany oraz zdrowe tłuszcze. 
Dostępne diety: 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal.

POLECAMY DLA:

Osób, które chcą uzyskać przyrost masy mięśniowej. Niezbędna w połączeniu z intensywnymi treningami. Dieta powinna być połączona z pracą dietetyka oraz trenera.


INDYWIDUAL BOX

INDIVIDUAL BOX
Jeżeli chorujesz na cukrzycę, choroby tarczycy, celiakię, jesteś po operacji, jesteś na diecie wątrobowej, posiadasz nietolerancje lub alergie pokarmowe. Twoje dania dostosujemy do najbardziej rygorystycznej diety i postaramy się, aby były bezpieczne, smaczne i zdrowe. Dzięki nam nie będziesz czuł dyskomfortu.
Dostarcz nam swoją dietę lub umów się na wizytę z naszym dietetykiem, a my będziemy dbać o Twoją dietę.

POLECANA DLA:
Osób, które muszą  przestrzegać rygorystycznej diety pod okiem dietetyka. Dieta będzie ściśle dostosowana do zaleceń lekarza lub dietetyka.


OFFICE BOX

OFFICE BOX
Polecana wszystkim zapracowanym, którzy w szczególny sposób eksploatują umysł. Paliwem dla mózgu jest pokarm - im lepszy, tym nasza praca staje się bardziej efektywna. Posiłki będą bogate w magnez, który odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz mikro- i makroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Posiłki będą lekkie, aby nie obciążały układu trawiennego, powodując spadek energii i senność. Dieta urozmaicona będzie o napoje i koktajle energetyzujące, aby nie zapomnieć o prawidłowym nawodnieniu organizmu.

Dostępne diety: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal. (2 główne posiłki lunch i II danie odpowiadają 50% zapotrzebowania dziennego)

POLECANA DLA:
Osób, które nie są na diecie, zapracowanych, niemających czasu na przygotowywanie pracochłonnych posiłków. Catering dietetyczny jest stworzony dla Ciebie, gdyż można dokonać zamówienia na cały tydzień/miesiąc, nie martwiąc się każdego dnia o swoje posiłki w pracy.


VIP BOX

Dla osób chcących zdrowo się odżywiać, ale na poziomie restauracyjnym, z uwzględnieniem produktów z wysokiej półki: owoce morza, wołowina, cielęcina oraz różnorodne owoce i warzywa. Dzięki diecie VIP codziennie będziesz mógł się rozkoszować pysznymi posiłkami w miejscu, w którym się znajdujesz. Nie musisz tracić czasu na lunche i obiady, nie tracisz czasu na dojazdy, oczekiwanie na posiłek. Swoje posiłki na najwyższym poziomie będziesz miał zawsze przy sobie. 
Dieta jest układana pod indywidualne preferencje smakowe (owoce morza, dziczyzna, wołowina, ryby).

POLECANA DLA:
Osób, które nie mają czasu wyjść na lunch, a chciałyby jeść ulubione dania na wysokim poziomie. Możliwość dostarczania wybranych posiłków do pracy o określonych godzinach. 


WEGAN BOX

WEGAN  BOX  
Oparta na potrawach wegańskich z wyłączeniem mięsa, ryb, jajek oraz wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego. Dieta wegańska opiera się na pięciu podstawowych grupach pokarmowych: pełnych ziarnach zbóż, roślinach strączkowych, warzywach, owocach, orzechach/pestkach. Zakłada spożywanie produktów wyłącznie pochodzenia roślinnego, dlatego galaretki, pianki będą sporządzane tylko z takich produktów. Dieta urozmaicona zostanie o zdrowe roślinne oleje najwyższej jakości: lniany, konopny, sezamowy. Naszą dietę układa wieloletnia weganka.

Dostępne diety: 1000 kcal, 1200 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1600 kcal, 2000 kcal.

POLECAMY DLA:

Osób, które chcą żyć zgodnie z naturą i spożywać tylko warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, orzechy. Dieta będzie dobrana tak, aby zapewnić dostarczenie do organizmu możliwie największej ilości potrzebnych substancji odżywczych, żeby organizm prawidłowo funkcjonował. Zalecana konsultacja dietetyczna.


WEGE PLUS BOX

WEGE PLUS BOX   
Oparta w przeważającej części na warzywach, nie wykluczając laktozy, ryb oraz jajek. Dieta będzie się opierała na racjonalnym odżywianiu i dostarczeniu wszystkich niezbędnych enzymów i aminokwasów.  Urozmaicona zostanie o zdrowe roślinne oleje najwyższej jakości: lniany, konopny, sezamowy oraz o nasiona mające zdrowotny wpływ na organizm. 
Dostępne diety: 1000 kcal, 1200 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal.

POLECAMY DLA:

Osób, które chcą żyć zgodnie z naturą, ale mają świadomość dostarczania niezbędnych aminokwasów z produktów takich jak jajka czy ryby. Dieta będzie dobrana tak, aby zapewnić dostarczenie do organizmu możliwie największej ilości potrzebnych substancji odżywczych, żeby organizm prawidłowo funkcjonował.